Sakal Ekiminde Başarı Oranı Nedir?

Erkeklerin yüzlerinde oluşan birçok yara, yanık izi veya sicilce izi kıllarında dökülmesini sağlar. Yüzün bir bölümünde hiç kıl çıkmıyor olması oldukça kötü göründüğü gibi sakal ile bu izlerin görünürlüğü de ortadan kaldırılabilecektir. Bu nedenle yüzünde sorunlar olan birçok erkek sakal ekimini tercih etmektedir. Yapılan sakal ekimi oldukça etkili olup doğal bir görünüm sağlamaktadır. Bu konuyu düşünen birçok kişi sakal ekiminde başarı oranı nedir sorusunu sormaktadır. Bu yöntemin tüm dünyada çok yaygın olmasının en büyük nedenlerinden birisi yüksek başarı oranıdır. Bu yüksek başarı oranı daha fazla erkeğin bu işlemi yaptırmasını sağlamaktadır. Oldukça düşük olan başarısızlık oranı da çoğunluklar kişisel bazı durumlar ile ilgili olabilir.

Sakal ekiminde doğal görünüm sağlanır mı?

Yapılacak sakal ekiminde başarının oranın merak edilmesi oldukça normaldir. Herkes boş yere operasyon yaptırarak bu işlemin riskine girmez. Ancak çok tercih ediliyor oluşu sakal ekiminde başarı oranı nedir sorusunun yanıtıdır. Bunun yanında merak edilen bir diğer soruda doğal bir görünümün sağlanıp sağlanmayacağıdır. Ekilen sakalların diğerlerinden ayrı durması veya uyumsuz olması bambaşka sorunları ortaya çıkartacaktır. Ancak çok tercih edilen fue tekniği ile sakala uygun olarak alınan saç kıl köklerinin ekilmesi ile herhangi bir operasyonun yapıldığı anlaşılması mümkün olmayacaktır. Bu nedenle de dünya üzerinde bu yöntem çok ilgi görmekte ve tercih edilmektedir.

Sakal naklinde ne işlemler uygulanır?

Farklı nedenler ile tercih edilen sakal naklinde yapılacak işlemler genel olarak sağlıklı saç kıl köklerinin alınarak yüzde istenilen bölgeye nakledilmesidir. Oldukça kolay olan bu yöntemde sakal ekiminde başarı oranı nedir ve doğal bir görünüm sağlanır mı gibi sorular çok sorulmaktadır. Bu gibi soruların en doğru şekilde yanıtlanması için sizlere profesyonel bir şekilde hizmet sunan kurumumuz İstanbul Hair Center en başarılı sakal ekimi işlemlerini yapmaktadır. Sakal ekimi yanında saç ve kaş ekiminde de hizmetler sunan kurumumuz konusunda deneyimli olan ekibi ve uzman doktorları ile sizlere profesyonel ve yüksek başarılı oranı olan hizmetler sunmaktadır.

Bir cevap yazın