Safir Uç Kanal Yöntemi

Sosyal ağlarda dilediğiniz gibi fotoğraflar paylaşmak ve arkadaş ortamlarınızda çekildiğiniz tüm fotoğraflarda özgürce yer almak istediğinizi biliyoruz. Bu cesaretinizi ve özgüveninizi kazanmanızı en az sizler kadar çok istiyoruz. Neden iş ve arkadaş davetlerine gönül rahatlığıyla katılamayasınız ki? Neden tüm ilgi sizin üzerinizde toplanmasın ki? Tüm bunlar mümkün, biliyorsunuz! Tek ihtiyacınız olan biraz cesaret ve özgüven. İstanbul Hair Center olarak bu cesaret ve özgüveninizi geri kazanmanız için Safir Uç Kanal Yöntemi ile hizmetinizdeyiz.

Safir uç kanal yöntemi nedir?

Saç ektirmek isteyenlerin mutlaka tanışması gereken yeni ve muhteşem bir tekniktir. Evet adından da anlayacağınız gibi bu yöntem ile saç ekim işlemi safirden üretilen bir teknoloji ile yapılmaktadır. Sert bir kristal olan Safir, saç ekimi için Safir Uç’a dönüştü. Safir Uç; keskinliğini hiç kaybetmez, her kanal açışta başarısını korur ve anti-mikrobiyal özelliklere sahiptir.

Neden safir uç kanal yöntemini tercih etmeliyim?

Saç ekiminden arzuladığınız sonuçları almanızı, yoğun ve doğal bir saç görünümüne kavuşmanızı sağlayacak yegane yöntem Safir Uç Kanal Yöntemidir. Ense bölgenizden alınan donörlerin ekileceği bölgeye, kullandığımız bu inavasyon harikası teknik ile alternatiflerine göre çok daha küçük kanallar açıyor ve hayalinizdeki saçın köklerini ekiyoruz. Safir uçlu malzemeler ile açılan kanalların saç boyutunda olması, açılacak kanal sayısını arttırarak köklerin birbirine daha yakın ekilmesine yardımcı oluyor. Bu da dolgun bir saça kavuşmanızı sağlıyor. Ayrıca köklerin ekilmesi için açılan kanalların çok küçük olması, kabuklanmayı azaltırken iyileşme süresini de kısaltıyor.

Merkezimizde kullandığımız tekniklerden Safir Uç Kanal Yönteminin avantajları içinizi rahatlatırken, saç ekimi konusundaki tüm endişelerinizi ortadan kaldırıyor.

Peki bu yöntemin avantajları nelerdir?

  • Safir Uç sık ekim imkanı tanıyarak saç yoğunluğunu arttırır. Ve bu da daha yoğun saçlara sahip olmanızı sağlar.
  • Kanal açma işlemi sırasında tercih ettiğimiz safir ucun sahip olduğu anti bakteriyel yapısı, pürüzsüz yüzeyi, dayanıklılık, sertlik ve keskinlik gibi emsalsiz nitelikleri nedeniyle doku hasarı riski minimuma iner.
  • Donörler, kendi boyutlarındaki kanallara orjinal açılarıyla ekildiğinden dolayı ekildiği bölgeden çıkmaz ve açısı değişmez.
  • Açılan kanalların küçük olmasından dolayı ekim sonrasında dokuların iyileşmesi, metal uçlara oranla çok daha hızlı gerçekleşir.

Safir Uç Kanal Yöntemi, saç ekiminden arzuladığınız sonuçları almanız için kullandığımız emsalsiz bir tekniktir. Konforunuzdan ödün vermeden, arzuladığınız konforlu hayatı sürmek için gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz. Çünkü, İstanbul Hair Center olarak hayatınıza mutluluk ekmek için son teknoloji teknikler kullanıyor ve her biri alanın profesyoneli takım arkadaşlarımız ile çalışıyoruz.

Bir cevap yazın