Lateral Slit Kanal Yöntemi

Lateral slit kanal yöntemi nedir? Avantajları nelerdir?

Saç ekiminde neden Lateral Slit Kanal Yöntemini kullanıyoruz? Avantajları nelerdir? Ve bu yöntem ile gerçekleştirilen saç ekimi ile nasıl bir sonuç elde edilir? Saç ekim işlemlerinde merkezimizde kullandığımız Lateral Slit Kanal Yöntemi ile ilgili bu 3 sorunun cevaplarına geçelim…

Saç ekiminde arzuladığınız sonuç, eski fotoğraflarınızdaki muhteşem saçlarınız olduğunu biliyoruz. Mutlu olmanız, girdiğiniz ortamlarda tüm ilgiyi üzerinizde toplamanız ve en önemlisi özgüveninize, gerçek benliğinize kavuşmanız birinci önceliğimiz. Ayna karşısında vakit geçirmekten keyif aldığınız o günlere dönmeniz, saçlarınızı istediğiniz şekilde taramanız ve özgüveninizi geri kazanmanız, Lateral Slit Kanal Yöntemi ile mümkün. İstanbul Hair Center olarak, özlem duyduğunuz o günlerinize kavuşmanız için en iyi teknikleri kullanıyoruz.

Lateral slit kanal yöntemi nedir?

Saç ekiminde doğru yöntemler ile doğal görünüm elde edilir. Doğal bir görünüm elde etmek için de kanal açma işlemi en önemli faktörlerden biridir. Bu işlem, donör bölgeden alınan saç köklerinin yerleştirileceği saçsız alanlara kesilerin açılma aşamasıdır. Bu aşamada açılacak kanallarda orjinal saç yönünün taklit edilmesi, doğal görünümü yakalamak için kesinlikle dikkat edilmesi gereken bir husustur. İlk defa Kanada’da uygulamaya başlanan Lateral Slit Kanal Yöntemi, orjinal saç yönünün taklit edilmesi konusunda emsalsiz bir tekniktir. Lateral Slit Kanal Yöntemi doğal görünüme kavuşma noktasındaki tüm endişeleri gideren ileri bir tekniktir. Ayrıca ekilen greftlerde orijinal saç yönü taklit edildiğinden dolayı greftler birbirine baskı yapmaz ve böylelikle daha sık yerleştirme imkanı sağlar. Sonuç olarak doğal görünümlü dolgun saçlara kavuşursunuz.

Avantajları nelerdir?

Bazı yöntemler, kanal açma işlemi sırasında kontrol mekanizmasından kaynaklı derin kesilere sebep olur. Bu da cilt altındaki dokuya ve kılcal damarlara zarar verir. Saç ekim işlemleriniz için merkezimizde uyguladığımız Lateral Slit Kanal Yöntemi ile kesiler olması gereken derinlikte açılır. Bu yöntem ile açılan kanalların derinliği diğer greftlerin kök uzunluğuna göre ayarlanır. Ve böylelikle kanal açma işleminde cilt zarar görmez ve ciltte diğer yöntemlere göre daha hızlı iyileşme gerçekleşir.

Saç ekiminin sonucunda doğal bir görünüme kavuşmak; ileri tekniklerin kullanımını, tecrübe ve profesyonellik gerektirir. Saç ekiminde arzuladığınız sonuçlara İstanbul Hair Center’da zahmetsiz bir şekilde ulaşacak ve özgüveninizi geri kazanacaksınız.

İstanbul Hair Center olarak hayatınıza mutluluk ekmek için son teknoloji teknikler kullanıyor ve her biri alanın profesyoneli takım arkadaşlarımız ile çalışıyoruz.

Bir cevap yazın