Kaş Naklinde Gerekli Olan Donör Hangi Bölgeden Seçilir?

Kaş ekiminde tercih edilen donör bölgenin doğru seçilmesi çok önemlidir. Zira başarılı bir operasyon için birtakım faktörler söz konusu olur ki donör bölgeden de bu noktada söz etmek gerekir. O halde kaş nakli için ihtiyaç duyulan saç kökleri nerelerden alınır? Sorusunun gündeme gelmesi de kaçınılmaz olacaktır öyle değil mi?

Başarılı bir operasyon için donör bölgenin seçimi önemlidir!

Kaş nakli için ihtiyaç duyulan saç kökleri nerelerden alınır? Sorusundan evvel bilmeniz gereken bir detay vardır ki o da kadınlar ile erkekler için donör bölgelerinin her zaman için aynı olmayacağıdır. Zira erkeklerin kaş naklinde gerekli olan saç kökleri için sakal, ense, favori yahut pubik bölgenin donör olarak tercihi yapılabilmektedir. Kadınlarda ise bu bölge için pubik bölgeyle ense tercih edilmektedir. Erkekler için de kadınlar için de tercih edilen donör bölgenin uygun bir şekilde belirlenmesi operasyonun ardından ihtiyaç duyulan doğal görünümler için oldukça önemlidir. Buradaki tercih sadece doktorun nezdinde değildir. Zira hasta ile doktor arasında yapılan konsültasyon, alınacak olan kararın yönünü belirleyecektir. Peki, ya seçilen donör bölgenin ardından izlenecek olan adım ne olacak?

Kaş naklinde uzman merkeziniz oluyoruz!

Kaş nakli için ihtiyaç duyulan saç kökleri nerelerden alınır? Donör bölgenin seçimi cinsiyete göre farklılık gösterir mi? Ve cinsiyete göre donör bölgenin yeri neresi olacak? Şeklindeki soruların yanıtını artık biliyorsunuz. O halde nakil için tercih edeceğiniz merkezin uzman kadrosu, steril ortamı ve tüm profesyonelliği ile karşınıza çıktığından emin olmanız gerektiğini de bilmelisiniz. Peki, ya doğru merkezi nereden bulacaksınız? Buldunuz bile… Zira İstanbul Hair Center olarak cerrahi uzmanlarımızın profesyonelliğini, saç ekimine yönelik tercih ettiğimiz bilimsel yöntemleri, graft sayısına yönelik garantiyi ve fiyat konusundaki makul aralıklarımızı karşınıza çıkarıyoruz. O halde kalıcı çözümlerle gülüşlerinize ve aslında genel olarak görünümünüze sihirli dokunuşlar yapacak olan kaş nakli için vakit kaybetmeyin. Zira bizler bu işin uzmanı olurken tecrübeli hekimlerimizle istediğiniz an yanınızda olmaya hazırız. Peki, ya siz hazır mısınız?

Bir cevap yazın